ندای مشتریان

 • مریم

  دختري هستم 24 ساله كه مرتب دچار شكستهاي عاطفي مي شدم و نمي توانستم وارد يك رابطه عميق شوم بالاخره به فكر افتادم كه از روانشناسان اين مركز كمك بگيرم بعداز چند جلسه مشاوره درمان شدم منوجه شدم كه مشكلاتم را در خودم بايد جستجو كنم خوشبختانه با استفاده از چند جلسه مشاوره به توانايي ها و كاستی هاي خود پي بردم وبه من كمك شد كه بتوانم در رابطه جديد خود احساس رضايت كنم.

  بیشتر

 • المیرا

  باسلام /من دختری 26 ساله و دانشجو هستم که چند وقتی بود که از عدم تمرکز روی درس هایم مخصوصا موقع امتحانات پایان ترم بسیار رنج میبردم و دچار مشکل شده بودم به پیشنهاد یکی از همکلاسی هایم تصمیم گرفتم که وضعیت خودم را با یک مشاور روانشناس درمیان بزارم در واقع طی جلسات مشاوره ای که داشتم متوجه شدم که اضطراب دارم و علت اصلی آن هم حضور فردی بود در کلاس هایم که من با او مشکل داشتم و نتوانسته بودم او را ببخشم، خوشبختانه به کمک مشاور و و انجام دستورالعمل هایی که به من دادند توانستم آرامش خودم را بدست بیاورم و مهارت های لازم را یاد بگیرم و از زندگی ام لذت ببرم ..

  بیشتر

 • بی نام

  وقی شروع به آمدن به مرکز کردم همسرم بسیار مخالفت میکرد و با هر دفعه مراجعه متلکهایش شروع میشد تا اینکه پس از مدتها و دیدن نتایج همسرم با خنده به من گفت یه وقت از دکترت برای من میگیری….

  بیشتر

 • مهسا

  با سلام من در سن 27 سالگی با مرکز مشاوره مهر اشنا شدم .مشکلم شک و سوءظنی بود که به دوست پسرم داشتم .مرتب او را کنترل می کردم .تلفنش را وارسی میکردم.از او مرتب سوال میکردم این شماره مال کیست ؟ چراجواب تلفنم را دیر داد؟ به او اجازه نمی دادم با دوستانش بیرون برود .و خلاصه بحثهای زیادی روی این موضوعات داشتیم و مرتب کارمان به دعوا و اواخر حتی به زدوخورد هم رسیده بود .همه توصیه می کردند که این رابطه پرتنش را تمام کنیم چندبار هم رابطه مان را قطع کردیم ولی نتوانستیم تحمل کنیم .آخرین راه حل ما گرفتن کمک از مشاور بود .خوشبختانه به کمک مشاوران مرکز وباتلاش خودمان...

  بیشتر

 • مرجان

  پس از شروع زندگی مشترک سم پاشی های خانواده شوهرم شروع شد . من  ادم عصبی و مضطربی شده بودم که سختی زندگی کام مرا تلخ کرده بود .با مشاوره و صبوری پس از چندجلسه  به نتیجه ای رسیدم که اصلا باور م نمی شد.از آن به بعد قدرت من در خانواده بالا رفته و دست دشمنانم رو شده است و حقیقت برای همه روشن شده است. از خانم دکتر وکیلی بسیار سپاسگزارم.

  بیشتر

 • شهناز

  خشم زیاد ، ترس و اضطراب احساساتی بودند که نمیتوانستم منشاءآنها را تشخیص بدهم و همیشه برایم بیماریهای جسمی به ارمغان می اوردند .جالبه پس از چند جلسه روانکاوی، از احساساتم آگاهی وشناختی  پیدا کردم که هم اکنون با آکاهی و خونسردی در ارامش به مشکلات  زندگیم می پردازم .تیروویید و مشکلات معده ام که ناشی از این احساسات بود هم خوب شده اند .از آقای دکتر شمسی پور بسیار سپاسگذارم.

  بیشتر

 • رعنا

  چند ماه است كه ازدواج كرده ام ولي متاسفانه نتوانسته بودم كه رابطه زناشويي با همسرم برقرار كنم. ديگر به فكر جدايي افتاده بودم. از سئوالات خانواده خودم وهمسرم راجع به رابطه جنسي با همسرم خسته شده بودم. به چند دكتر زنان مراجعه كرده بودم، راه حل هايشان جراحي و استفاده از‍ ژل را پيشنهاد داده بودند. با هيچكدامشان نتوانسته بودم كنار بيايم. خوشبختانه با چند جلسه مشاوره و روان درمان و سكس تراپي مشكلم حل شد. الان با برقراري رابطه با همسرم بسيار راضي هستم.

  بیشتر

 • شهين

  دلشوره و بي قراري بي خوابي مرا از پا انداخته بود مدام شوهرم را كنترل مي كردم 12 سال است كه ازدواج كردم احساس شك به  همسرم مدتها مرا آزار مي داد . موبا يلش را چك مي كردم .  پيامك هايش را ميخواندم اگر دير مي آمد چندين بار بهش زنگ مي زدم و مرتب باهاش جر و بحث داشتم حوصله هيچ كاري را نداشتم به خانه و زندگي شوهر و بچه هايم بي تفاوت شده بودم تا اينكه يكي   از دوستانم اين مركز را به من معرفي كرد با استفاده از توصيه هاي روانشناس الان به آرامش رسيده ام و از جهنمي كه براي خودم و خانواده ام ساخته بودم خارج شدم.

  بیشتر

ارسال نظرات

نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا پس از تایید در سایت نمایش داده شود.
 • Accepted file types: jpg, png, gif, jpeg.
For more information, please call us at
http://boum.ir/